Przyjazny Dietetyk Żuromin
Dietetyk
MARTA JĘDRZEJCZAK
Najlepszym momentem na rozpoczęcie diety jest tu i teraz.

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

CENNIK USŁUG DIETETYCZNYCH
DOJAZD
UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE
KONTAKT

home-icon 735950485

Marta Jędrzejczak
Przyjazny Dietetyk
Żuromin
ul. Józefa Piłsudskiego 6/
09-300 Żuromin
Nasi dietetycy służą pomocą

Klaudia 23.12.2016

Polecam konsultacje oraz pozostanie pod opieką Pani dietetyk. Pani Marta jest bardzo przyjazna, rzetelna oraz terminowa. Ponadtwo treściwie stawia podłoże problemu i skutecznie go rozwiązuje :)

Klaudia 19.11.2016

Serdecznie polecam wizytę wszystkim zagubionym w codziennym odżywianiu. Pani Marta z dokładnością bada nasz tryb życia i stara się ułożyć jak najlepszą dietę. Czekam tylko na rezultaty. Polecam raz jeszcze. :)

Zbigniew 06.11.2016

Gorąco polecam! Bardzo pozytywna, miła i obtymistyczna osoba, dzięki której diametralnie odmieniło się moje życie.

Basia 03.11.2016

Bardzo polecam. Ciepła, miła i kompetentna osoba. Dieta rewelacja, jem i chudnę :) - 5 kg na dobry początek. Pani Marto bardzo dziękuję za spotkanie

Marta 06.08.2016

Do pani Marty trafiłam w czerwcu razem ze swoim otyłym mężem. Na jednej diecie chudnie cała nasza rodzinka. Jadłospisy są bardzo atrakcyjne, szczególnie desery owocowe, które uwielbiają nasze córki. Pani Marta nie szczędzi czasu na wizycie, cierpliwie wszystko tłumaczy, słucha, motywuje. Z pełna odpowiedzialnością polecamy.
dodaj opinię