Metamorfoza Pani Grażyny-mamy czwórki chłopców

Metamorfoza Pani Grażyny

Wspaniała metamorfoza przy czwórce dzieci

Ciąża to trudny czas dla kobiety, a jeszcze trudniejszy dla jej ciała. Przybywające kilogramy często zostają jeszcze długo po porodzie. Pani Grażyna to mama aż czwórki wspaniałych chłopców. Jak można się domyślić, obowiązków związanych z prowadzeniem domu i opieką nad dziećmi ma bardzo dużo. Jednak jak mówi znane powiedzenie, dla chcącego nic trudnego. Ta niesamowicie miła i ciepła osoba postanowiła zrobić też coś dla siebie i wzięła udział w programie „Walcz z nami z kilogramami”. Utrzymanie odpowiedniej diety oraz znalezienie czasu na ćwiczenia fizyczne nie było łatwe.

Jednak duża determinacja Pani Grażyny oraz wsparcie ze strony organizatorów sprawiły, że Mama czwórki zgubiła już 10 kg!

Jak sama podkreśla, nie zamierza na tym poprzestać i ma w planach pozbycie się kolejnej dyszki! Efekty widać nawet w uśmiechu, a jak wiadomo szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci.


Opinia dietetyka Judyty Malagowskiej :

Najczęstszą przyczyną niepowodzeń związanych z odchudzaniem jest brak odpowiedniej motywacji, co przekłada się na niechęć do diety i ćwiczeń. W przypadku Pani Grażyny o wolę walki nie musiałam się martwić. Osoba, która na co dzień zajmuje się czwórką chłopców musi być zorganizowana i konsekwentna. Tu problemem było znalezienie czasu na aktywność fizyczną oraz trzymanie się przygotowanego jadłospisu podczas gdy reszta rodziny jadła swój obiad. Udało się opracować posiłki, których przygotowanie nie zajmowało wiele czasu. Reszta leżała już po stronie Pani Grażyny, która po mistrzowsku wzięła sprawy w swoje ręce i pokazała, że nawet przy gromadce dzieci, kobieta może dbać o siebie.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje