Dietetyk JUDYTA MALAGOWSKA

Przyjazny Dietetyk Bydgoszcz

Dietetyk
JUDYTA MALAGOWSKA

Zamiast zastanawiać się, po co to robić, pomyśl jak to osiągnąć!

Jako doświadczona dietetyczka, wiem, że wprowadzenie do codziennej diety zdrowych nawyków żywieniowych jest bardzo ważne. Pamiętając o podstawowych zasadach zdrowego odżywiania i stosując je codziennie, można poprawić nie tylko wygląd, ale także samopoczucie. Każdego dnia powtarzam to wszystkim pacjentom zwłaszcza tym, którzy dopiero rozpoczynają dietę. W mojej poradni dietetycznej w Bydgoszczy dowiesz się, co jeść aby zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. Dzięki indywidualnej diecie, dobranej specjalnie dla Ciebie, osiągniesz swoje cele związane z utratą lub przyrostem wagi, a także z problemami żywieniowymi.

Przyjdź do mojej poradni w Bydgoszczy na konsultację dietetyczną! 

Dietetyk Bydgoszcz - profesjonalne porady dietetyka. Zapraszam!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Judyta Malagowska - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 690266190

Judyta Malagowska
Przyjazny Dietetyk
Bydgoszcz
ul. Karola Kurpińskiego 12/3a
85-790 Bydgoszcz

Nasi dietetycy służą pomocą

mia 13.11.2016

Z pomocą pani Judyty dokonałam czegoś, co wydawało mi się niemożliwe - minus 55kg w 10 miesięcy! Wszyscy mnie pytają czy było to bardzo trudne, jednak prawda jest taka, że wszystko odbyło się szybko, przyjemnie i bezboleśnie. Dieta została dopracowana nie tylko do stanu zdrowia ale też do osobistych preferencji, żadnego głodowania lub zmuszania się do jedzenia czegoś, czego nie lubię. Sama pani Judyta bardzo przyjazna (nazwa zobowiązuje :) i zawsze uśmiechnięta, więc na pewno nie ma się czego bać. Gorąco polecam i namawiam wszystkich wahających się na wizytę, obojętnie czy chcą schudnąć 10kg czy 60 :)

Agata R 26.10.2016

Polecam panią Judytę wszystkim pragnącym schudnąć. Z pomocą wskazówek i jadłospisu możne łatwo i nie cierpiąc głodu zgubić parę kilogramów. ja jestem w połowie drogi (5/10). Zmiana diety korzystnie wpłynęła też na moja niedoczynność tarczycy. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam.

dodaj opinię