Pani Sylwia i jej historia

Pani Sylwia

50 kg. mniej

Historia Pani Sylwii zaczęła się w lipcu 2019 r. Rozmiar 54 - smutna, zmęczona i wciąż śpiąca. Badania, szukanie przyczyny.... No i jest cukrzyca ? Ostatni dzwonek przed....... Kolejne kroki wizyta u dietetyk, bo sama sobie nie poradzę. Moja cudowna Marta Jędrzejczyk, tak mówi Pani Sylwia - dzisiaj moja przyjaciółkami wspaniały specjalista, zawsze otwarta i pomocna . Momenty zwątpienia i łzy ..... i znowu wkracza Ona :) Stawia do pionu i walczymy dalej !!! Efekty coraz bardziej widoczne, waga docelowa jest coraz bliżej. Pani Sylwia czuje się lekko i jest wzorem dla swoich dzieci. Nie przejmuje się rano co ubrać, żeby zamaskować te okropne wałki tłuszczu . Robi sobie zdjęcia z mężem , jest bardziej wysportowana i w końcu kupuje swoje ulubione sukienki!!!
Jej motto:" Powiedz sobie potrafię, idź przed siebie spełniać marzenia"

 Dzisiaj zdrowsza i lżejsza - rozmiar 42 - stracone prawie 50 kg - ładniejsza , pewniejsza siebie ( bez drugiej brody ).

Wielkie gratulacje!

Opinia dietetyka Mart Jędrzejczak :

Sylwia jest wzorem do naśladowania. Zdyscyplinowana, zawsze gotowa do walki o swoje zdrowie i wygląd. Jestem bardzo dumna, że mam okazję współpracować z Sylwią i dołożyć cegiełkę do jej sukcesu :)

 

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje