Twój sukces jest w Twoich rękach

Metamorfoza Karoliny

Pozytywne nastawienie i determinacja są kluczem do sukcesu

Patrząc na Panią Karolinę widać, że trzyma życie w swoich rękach. Przyszła do gabinetu pełna entuzjazmu i samozaparcia. Miała mocno określony cel: pozbyć się tkanki tłuszczowej, a w zamian za to ukształtować swoją sylwetkę. Konkretny cel spotkał się z kompleksowym planem żywieniowym oraz wskazówkami co do aktywności fizycznej. Regularne ćwiczenia oraz mocno pilnowana dieta sprawiły, że figura Pani Karoliny w krótkim czasie przeszłą olbrzymią metamorfozę.

Utracone 5 kg niewiele mówi o efektach, jednak obwody poszczególnych części ciała oraz uśmiech pacjentki rzeczywiście oddają skutki zdrowszego stylu życia.

W tym przypadku zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej pociągnęły za sobą szereg dobrych zmian w życiu Pani Karoliny. Zdrowy styl życia stał się naturalną i przyjemną codziennością, zmieniło się otoczenia, nastawienie i świadomość własnego ciała. Dla takich efektów warto było się trudzić!

Opinia dietetyka-Judyty Malagowskiej:

Kiedy pierwszy raz rozmawiałam z Panią Karoliną już wiedziałam, że czeka ją sukces. Zarażający optymizmem uśmiech i pozytywne myślenie to najważniejsze pomoce na drodze do osiągnięcia celu. Wspaniale się czułam mogąc pracować z tak młodą i tak zmotywowaną osobą. Cieszę się, że Pani Karolina nie kończy swojej przygody ze zdrowym żywieniem wraz z osiągnięciem celu. Nabranie przekonania do poprawnych nawyków żywieniowych jest często ważniejsze niż sama utrata kilogramów. W końcu atrakcyjna sylwetka to jedno, a zdrowie i lepsze samopoczucie to coś znacznie cenniejszego.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje