Dietetyk MARTA OSTÓJ

Przyjazny Dietetyk Bielsko Biała

Dietetyk
MARTA OSTÓJ

Zamiast zastanawiać się, po co to robić, pomyśl jak to osiągnąć!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyka oraz Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka. Od wielu lat interesuję się zdrowym żywieniem i wpływem żywności na działanie organizmu. Zdobytą wiedzę na studiach oraz na licznych praktykach pogłębiam poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych.
 
Zapraszam każdego, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe do mojego gabinetu dietetycznego w Bielsku-Białej. Nauczę Cię jak zdrowo się odżywiać, by móc utrzymać ciało w świetnej kondycji oraz doradzę jak powinieneś jeść, by poprawić swoje wyniki i zdrowie. W swojej pracy dietetyka codziennie pomagam pacjentom realizować ich cele i wytrwać w nich. Współpracując ze mną zobaczysz, że będąc na diecie wcale nie musisz być głodny, a jadłospis nie musi być nudny i trudny. 

Zapisz się  na konsultację dietetyczną w moim gabinecie dietetycznym już dziś! Chętnie pomogę Ci osiągnąć Twój wymarzony cel.

Dietetyk Bielsko-Biała to gwarancja sukcesu i indywidualnie ułożonej diety w dobrej cenie.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Marta Ostój - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 693891135

Marta Ostój
Przyjazny Dietetyk
Bielsko Biała
ul. Podwale 33/115
43-300 Bielsko Biała

Nasi dietetycy służą pomocą

Monika 19.05.2020

Bardzo zaangażowana i profesjonalna osoba. Jestem po dwóch miesiącach diety - na wadze -8kg. Przepisy proponowane przez Panią Martę są bardzo smaczne, proste i co najważniejsze - nie jestem głodna na diecie. Długo zwlekałam ale nie żałuję, dla lepszego samopoczucia i poprawy mojej samooceny zdecydowanie było warto! Polecam wszystkim, którzy mają problemy ze swoją sylwetką!

Anna A. 07.05.2020

Pani Marta bardzo poważnie podeszła do mojego problemu z nadwagą i drażliwym jelitem. Ciągle czułam się ociężała i wzdęta. Pani Marta podpowiedziała mi, że mam problem z jelitem drażliwym, zaproponowała test w kierunku SIBO i ułozyła dietę tak, że po 2 miesiącach stosowania jestem o 6 kg szczuplejsza i czuje się o wiele lżejsza. Mój problem coraz mniej mi dokucza.

dodaj opinię