Przyjazny Dietetyk Lipno
Dietetyk
ANNA RUPIŃSKA
Weź odpowiedzialność za swoje życie, a następnie podejmij konkretne działania.

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie. Moja praca jest moją pasją, którą staram się zarażać swoich pacjentów. Wierzę, że dobrze dobrana i skomponowana dieta potrafi czynić cuda i zmieniać życie. Wielu osobom kojarzy się głównie z wyrzeczeniami, głodem i jałowym jedzeniem. Udowadniam, że wcale tak nie musi być, ponieważ można jeść smacznie, zdrowo, kolorowo, nie czując głodu i do tego chudnąć oraz poprawiać swoje zdrowie i samopoczucie.

CENNIK USŁUG DIETETYCZNYCH
DOJAZD
UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE
KONTAKT

home-icon 690266191

Anna Rupińska
Przyjazny Dietetyk
Lipno
ul. Mickiewicza 20/
87-600 Lipno
Nasi dietetycy służą pomocą

Dyta 18.07.2017

Pani Ania super dietetyk, w ciągu 3 miesięcy przy Hashimoto schudłam 14 kg

Katarzyna 17.07.2017

Swoją przygodę z dietą i panią Anną zaczęłam dwa lata temu. Stosowałam się do planu żywieniowego do tego dołączyłam dość intensywny ruch i w ciągu pół roku schudłam 14 kg.Od dobrego roku nie jestem na diecie, ale dobre nawyki żywieniowe zostały. Przytyłam tylko 1.5 kg.Czyli nie ma efektu jo-jo.Szczerze polecam. I pozdrawiam panią dietetyk.Jest to fantastyczna osoba, nienachalna, niczego nie narzuca. Pełen profesjonalizm.

Jurek 06.06.2017

W końcu udało mi się 5 kg do przodu tak tak dobrze czytacie przytyłem 5 kg. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z osiągnięć jakie dokonałem z Panią Anną. Całe życie byłem chudziną a teraz wiem co muszę jeść by przytyć. Pani Ania pomogła mi pomoże i Tobie.....

Anita 17.03.2017 17.03.2017

Witam,po pierwszej wizycie mogę stwierdzić,że Pani Ania,to bardzo miła i sympatyczna osoba.Potrafi dotrzeć do pacjenta.Jestem na diecie dopiero od dwóch tygodni i na razie uczę się spożywania posiłków o jednakowej porze, bo to jest mój największy problem.Myślę,że po dłuższej współpracy z Panią Anią będą widoczne efekty na które czekam z niecierpliwością.Pozdrawiam.:):)

Marta 12.12.2016

Witam, Pani Ania bardzo miła i sympatyczna, zna się na tym co robi. Godna polecenia, perfekcjonizm na najwyższym poziomie. POZDRAWIAM

Basia 07.12.2016

Witam. Jestem zachwycona efektami po pierwszym miesiącu stosowania diety,trzy kilogramy mniej! Dietę mam już cztery miesiące i takie efekty bez większego wysiłku i wyrzeczeń,bardzo dobre samopoczucie. POLECAM KAŻDEMU. Pozdrawiam.

Roma 22.11.2016

Jestem pod opieką Pani Ani od pół roku.Pamiętam dobrze pierwsze nasze spotkanie , dokładny wywiad na temat mojego dotychczasowego odżywiania oraz sposobu życia.W dużej mierze pomogła mi ujednolicić pory ( godziny ) moich posiłków,nauczyła jak można jeść smacznie i lekko :) Oczywiście są tego efekty. Każde spotkanie z Panią Anią to czysta przyjemność , luzna atmosfera , zawsze przygotowana i zaangażowana w swojej pracy.POLECAM BARDZO :))

Gosia 04.11.2016

Panią Anię wspominam bardzo miło i serdecznie polecam. Zmieniła całkowicie sposób mojego myślenia na temat zdrowego odżywiania, zmieniła nawyki: nie głodówka, tylko często i małe ilości. Podejście do pacjenta indywidualne i profesjonalne.

Milena 03.11.2016

Dotychczas moje spojrzenie na dietę było jak większości osób "kromka chleba, szklanka wody i ostatni posiłek przed 18". Pani Ania zmieniła całkowicie sposób mojego myślenia na temat odżywiania. Sam przebieg wizyty jak i podejście do pacjenta mogę określić jako perfekcyjny. Polecam skorzystania z wizyty osobom niezdecydowanym. Naprawdę warto :)

Milena 29.10.2016

Dieta z Panią Anią to czysta przyjemność.Smacznie,zdrowo i w milej atmosferze. Profesjonalizm na najwyższym poziomie i widoczne efekty,Serdecznie polecam,

Marta 28.10.2016

SERDECZNIE POLECAM PANIĄ ANIE. DOPIERO ZACZĘŁAM NIECAŁE 2 MIESIĄCE TEMU I SĄ WYNIKI. Z CHOROBĄ HASHIMOTO ZRZUCIŁAM PONAD 7 KG. W KOŃCU WAGA DRGNĘŁA. POSIŁKI ŁATWE DO PRZYGOTOWANIA.

Marta 27.10.2016

Z przyjemnością mogę zarekomendować Panią Anię jako godnego zaufania dietetyka. Bardzo miła i przesympatyczna Pani. Pomocna we wszystkich moich pytaniach.

Krystyna 26.10.2016

Bardzo profesjonalna obsługa, panią Anie polecam każdemu kto ma potrzebę konsultacji z dietetykiem. Dieta którą otrzymałam pozwoliła mi żyć normalnie, bez dolegliwości czy jakiś innych niespodzianek. Po prostu wszystko się normuje:) Podstawą dobrego funkcjonowania organizmu oraz samopoczucia jest odpowiednia dieta o której w dzisiejszych czasach tak często zapominamy. Dieta jest urozmaicona i smaczna. Uważam, że pani Ania jest bardzo dobra w tym co robi. Otrzymuje 5pkt./5pkt.
dodaj opinię