Przyjazny Dietetyk Olsztyn
Dietetyk
PIOTR ŻECHOWICZ
Dzisiejszy dzień jest najlepszym na zmianę nawyków żywieniowych

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

CENNIK USŁUG DIETETYCZNYCH
DOJAZD
UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE
KONTAKT

home-icon 694544286

Piotr Żechowicz
Przyjazny Dietetyk
Olsztyn
ul. Księdza Wacława Osińskiego 9/
10-010 Olsztyn
Nasi dietetycy służą pomocą

Grzesiek 11.11.2016

Profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad co do preferencji żywieniowych, na podstawie którego układane posiłki, a przy tym bardzo smaczne. Za cel wziąłem sobie zdrowe odżywianie, chciałem poczuć się zdrowo i dzięki Panu Piotrowi w 100% to realizuję, a przy tym jeszcze kilka cm ubyło w pasie:) Polecam.

Grzegorz 03.11.2016

Miła atmosfera, indywidualne podejście, odpowiednio zbilansowana dieta, a przy tym bardzo smaczna i zdrowa - to cenię u dobrego dietetyka. Już po pierwszych dniach stosowania poprawiło się moje samopoczucie i ogólna kondycja. Na pewno umówię się na kolejną wizytę. Szczerze polecam.

Krysia 03.11.2016

Polecam jak najbardziej cieszę się ze spotkałam Pana Piotra. W dwa miesiące schudłam 7 kg i kilka centymetrów w talii. Jeszcze długa droga przede mną, ale wierzę, że z Panem Piotrem mi się uda osiągnąć wymarzoną sylwetkę!
dodaj opinię