Dietetyk PIOTR ŻECHOWICZ

Przyjazny Dietetyk Olsztyn

Dietetyk
PIOTR ŻECHOWICZ

Dzisiejszy dzień jest najlepszym na zmianę nawyków żywieniowych

Szukasz dietetyka, który ułozy dla Ciebie dietę w Olsztynie? Dobrze trafiłeś! W swojej pracy stawiam na dokładność i dobór diety indywidualnie pod każdego Klienta. Jako dietetyk pomogę Ci dobrać odpowiedni jadłospis dopasowany do twoich potrzeb. W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele. 

Zapraszam na konsultację do mojej poradni dietetycznej w Olsztynie!

Dietetyk Olsztyn - fachowa obsługa eksperta i indywidualna dieta spełniająca Twoje wymagania.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Kontakt

home-icon 694544286

Piotr Żechowicz
Przyjazny Dietetyk
Olsztyn
ul. Księdza Wacława Osińskiego 9/
10-010 Olsztyn

Nasi dietetycy służą pomocą

Grzesiek 11.11.2016

Profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad co do preferencji żywieniowych, na podstawie którego układane posiłki, a przy tym bardzo smaczne. Za cel wziąłem sobie zdrowe odżywianie, chciałem poczuć się zdrowo i dzięki Panu Piotrowi w 100% to realizuję, a przy tym jeszcze kilka cm ubyło w pasie:) Polecam.

Grzegorz 03.11.2016

Miła atmosfera, indywidualne podejście, odpowiednio zbilansowana dieta, a przy tym bardzo smaczna i zdrowa - to cenię u dobrego dietetyka. Już po pierwszych dniach stosowania poprawiło się moje samopoczucie i ogólna kondycja. Na pewno umówię się na kolejną wizytę. Szczerze polecam.

dodaj opinię