Dietetyk ANNA RUPIŃSKA

Przyjazny Dietetyk Rypin

Dietetyk
ANNA RUPIŃSKA

Wyobraź sobie, że jesteś łyżką a świat garnkiem, w którym przyrządzasz apetyczną potrawę – zamieszaj

Swoją wiedzę z zakresu zrównoważonego odżywiania w prosty i przystępny sposób przekazuje osobom zagubionym w gąszczu, coraz to nowych informacji. Jestem przekonana, że zdrowe odżywianie jest łatwe i przyjemne a problem z otyłością i chorobami dietozależnymi wynikają jedynie z braku zrozumienia potrzeb organizmu. Osoby, którym pomogła w walce z kilogramami, teraz wiedzą, że przyczyną otyłości wbrew pozorom bardzo często jest przekarmienie, któremu towarzyszy niedożywienie na poziomie komórkowy

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Kontakt

home-icon 607677944

Anna Rupińska
Przyjazny Dietetyk
Rypin
ul. Lissowskiego 16/
87-500 Rypin

Nasi dietetycy służą pomocą

Maks 07.12.2016

Pełen profesjonalizm opieki dietetycznej. Kompetentna, sympatyczna, otwarta na miłą współpracę. Właśnie kogoś takiego potrzebowałem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Serdecznie polecam panią Anie! Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! :)

Kaja 05.11.2016

Zdecydowanie jedna z najlepszych specjalistek jakie miałam okazję do tej pory poznać. Razem z Panią Anią wciąż wspólnie dążymy do celu. Wizyty to czysta przyjemność, a z każdą kolejną na wadze coraz mniejsze liczby. Naprawdę polecam, świetna atmosfera, owocna współpraca, genialna motywacja, diety nie głodzą ani nie męczą, a sukcesy OGROMNE. :)

dodaj opinię