Przyjazny Dietetyk Rypin
Dietetyk
ANNA RUPIŃSKA
Wyobraź sobie, że jesteś łyżką a świat garnkiem, w którym przyrządzasz apetyczną potrawę – zamieszaj

Swoją wiedzę z zakresu zrównoważonego odżywiania w prosty i przystępny sposób przekazuje osobom zagubionym w gąszczu, coraz to nowych informacji. Jestem przekonana, że zdrowe odżywianie jest łatwe i przyjemne a problem z otyłością i chorobami dietozależnymi wynikają jedynie z braku zrozumienia potrzeb organizmu. Osoby, którym pomogła w walce z kilogramami, teraz wiedzą, że przyczyną otyłości wbrew pozorom bardzo często jest przekarmienie, któremu towarzyszy niedożywienie na poziomie komórkowy

CENNIK USŁUG DIETETYCZNYCH
DOJAZD
UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE
KONTAKT

home-icon 690266191

Anna Rupińska
Przyjazny Dietetyk
Rypin
ul. Lissowskiego 16/
87-500 Rypin
Nasi dietetycy służą pomocą

Maks 07.12.2016

Pełen profesjonalizm opieki dietetycznej. Kompetentna, sympatyczna, otwarta na miłą współpracę. Właśnie kogoś takiego potrzebowałem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Serdecznie polecam panią Anie! Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! :)

Kaja 05.11.2016

Zdecydowanie jedna z najlepszych specjalistek jakie miałam okazję do tej pory poznać. Razem z Panią Anią wciąż wspólnie dążymy do celu. Wizyty to czysta przyjemność, a z każdą kolejną na wadze coraz mniejsze liczby. Naprawdę polecam, świetna atmosfera, owocna współpraca, genialna motywacja, diety nie głodzą ani nie męczą, a sukcesy OGROMNE. :)

Ewcia 28.10.2016

Rewelacja przychodnia, warto skorzystać... Pani Aniu jest Pani wielka...pozdrawiam

Danka 28.10.2016

Wypróbowałam wiele cudownych diet, na których chudłam szybko, ale później tyłam jeszcze szybciej. Pani Ania pomogła mi zrozumieć, że nie tędy droga, a dieta, aby była skuteczna wcale nie musi być litanią wyrzeczeń. Chudnę powoli, ale bardzo smacznie. Spotkania z Panią Anią, jej entuzjazm i fachowe podejście do pacjenta niesamowicie mnie motywują. Upragniony cel jest już całkiem blisko. Dziękuję :-)

ewa 24.10.2016

Godna polecenia dietetyczka, konkretna i fachowa w tym co robi. Dziękuje że mi Pani pomogła.

Irek 20.10.2016

Jestem zadowolony z usług poradni. Uważam, że można ją polecić każdemu.
dodaj opinię