Dietetyk Dietetyk Monika Tylicka

Przyjazny Dietetyk Wągrowiec

Dietetyk
Dietetyk Monika Tylicka

Zacznij tam, gdzie jesteś. Zmień to, co możliwe.

Witaj! Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, kierunku Dietetyka. Dzięki temu możesz mieć pewność, że to, co przekazuję ma solidne podstawy naukowe. Podczas studiów i praktyk poznałam różne jednostki chorobowe i wiem, jak skomponować do nich zdrową i smaczną dietę. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje z zakresu dietetyki oraz psychologii komunikacji, dzięki czemu potrafię przeprowadzić wnikliwy wywiad oraz uświadomić Ci, jak ważne jest Twoje nastawienie i wewnętrzna motywacja w zmianie nawyków żywieniowych.

Uważam, że dobra dieta to taka, która będzie dopasowana do Ciebie a nie taka, do której musisz dopasować się Ty. Jeżeli więc preferujesz słodkie smaki lub zależy Ci na maksymalnym skróceniu czasu, jaki będziesz spędzał w kuchni - powiedz mi o tym podczas wizyty. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by tak właśnie było.

Od moich pacjentów często słyszę: "Nie spodziewałem się, że to może być tak sycące, proste i pyszne." Chcesz się przekonać? Zapraszam do współpracy!

Dieta Wągrowiec - Zacznij już dzisiaj!

 

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Monika Tylicka - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 530600681

Monika Tylicka
Przyjazny Dietetyk
Wągrowiec
ul. Średnia 22/
62-100 Wągrowiec

Nasi dietetycy służą pomocą

Agata 03.07.2020

Do Pani Moniki zgłosiłam się z powodu mnóstwa problemów zdrowotnych, jakie miałam, od problemów z jelitami po insulinooporność i problemy hormonalne. Myślałam, że zrzucenie kilogramów w moim przypadku będzie niemożliwe, jednak okazało się, że byłam w błędzie. Dobrze dobrana dieta sprawiła, że czuję się świetnie, jestem najedzona a kilogramy lecą w dół!

Justyna 28.11.2019

Bardzo sympatyczna Pani Dietetyk, wnikliwie przeprowadzony wywiad pozwolił dopasować dietę na miarę moich możliwości. Czekam na efekty. póki co jestem zadowolona.

dodaj opinię