Sukces programu Walcz z nami z kilogramami

Metamorfozy w Golubiu- Dobrzyniu

Udane metamorfozy w Golubiu-Dobrzyniu

Zakończyła się w Golubiu-Dobrzyniu edycja programu „Walcz z nami kilogramy”, organizowana przez zespół Przyjaznego Dietetyka i trenera personalnego Katarzyna Sumińska.

Wcześniejsze edycje, odbywające się w innych częściach kraju, zaowocowały dużym zainteresowaniem i rewelacyjnymi metamorfozami uczestników. Nie inaczej było w tym przypadku. Dietetycy podsumowując obecną edycję są pełni entuzjazmu i już planują kolejne wyzwanie.
Program polega na trzymiesięcznym stosowaniu diety oraz wykonywaniu ćwiczeń. Jadłospis jest opracowywany w indywidualny sposób dla każdego pacjenta, z kolei aktywności fizyczne odbywają się w grupie kilka razy w tygodniu. Podczas trwania wyzwania, uczestnik jest w stałym kontakcie z dietetykiem, otrzymuje od niego nie tylko pomoc merytoryczną, ale także wsparcie psychologiczne i porządną dawkę motywacji.

Jak przebiegała tegoroczna edycja?

Zarówno uczestnicy, jak i organizatorzy są zgodni co do czynników mających wpływ na sukces programu. Świetna atmosfera w grupie, która przekłada się na wspólną motywację i dążenie do tego samego celu, zaowocowały zgubieniem wielu kilogramów i centymetrów w obwodach. Tym, co napędzało do działania były chęć poprawy swojego wyglądu, nabranie kondycji i lepszej wydolności ciała, poprawa parametrów zdrowotnych czy też chęć zadbania o siebie. Wśród uczestników były zarówno kobiety, ja i mężczyźni. Ludzie w różnym wieku, różnych zawodów, z różnymi, indywidualnymi potrzebami.

Finalistą pierwszej edycji programu „Walcz z nami z kilogramy” w Golubiu Dobrzynie został Mariusz Rafiński. Przy ogromnym zaangażowaniu i pozytywnym podejściu do życia, w ciągu trzech miesięcy zgubił aż 16 kilogramów oraz stracił 30 cm w obwodach!

Metamorfoza Mariusz

Ten rewelacyjny wynik przełożył się na zmianę wyglądu, samopoczucia oraz z pewnością wpłynął na zwiększenie pewności siebie i chęci do działania.
Sukces projektu pokazuje, jak ważne w odchudzaniu jest kompleksowe podejście do tematu oraz motywacja. Dobrze opracowany jadłospis, opierający się na zdrowej diecie, a nie na głodówkach, a także odpowiednia dawka ruchu są gwarancją utraty wagi. Wszystkich, którzy marzą o zrzuceniu kilku kilogramów zachęcamy do spotkania się z nami w gabinecie. Oprócz analizy składu ciała oraz profesjonalnego opracowania spersonalizowanego jadłospisu, pacjenci mogą liczyć na wskazówki dotyczące ćwiczeń i zwiększenia aktywności fizycznej.

Dla zachęconych do wspólnego wyzwania mamy dobrą wiadomość. Kolejna edycja programu „Walcz z nami kilogramy” już jesienią!

 

 

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
Sukces programu Walcz z nami z kilogramami
Udane metamorfozy w Golubiu-Dobrzyniu
Wielki sukces naszych dietetyków!
Nasze dziewczyny zostały dietetyczkami roku !
Przyjazny Dietetyk 2017
Mamy sporo dobrych informacji dotyczących naszych planów na 2017. Są nowości, ciekawostki i niespodzianki. To będzie dobry rok!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje