Wielki sukces naszych dietetyków!

Sukces dietetyków

Nasze dziewczyny zostały dietetyczkami roku !

Nasze dwie dietetyczki Judyta Malagowska i Milena Olaszewska zostały nagrodzone w konkursie MISTRZOWIE URODY w kategorii Dietetyk Roku.

To dla nas wielkie wyróżnienie i docenienie naszej pracy.Dobór odpowiednich osób do naszego zespołu jest dla nas bardzo kluczowy. Nasi dietetycy są to osoby z wykształceniem wyższym, po studiach medycznych. Stawiamy na to, aby każdy pacjent czuł się bezpiecznie i darzył zaufaniem swojego dietetyka. W związku z wygraną w Gazecie Pomorskiej ukazał się artykuł, gdzie zarówno Pani Judyta i Milena opowiadają o swojej pracy. Poniżej możecie przeczytać niektóre  z odpowiedzi na pytania, które zostały im zadane.

Od czego zacząć, aby zdrowo schudnąć, wyrzeźbić sylwetkę i cieszyć się smukłym ciałem?

J.M. Wszystko zaczyna się od motywacji. Kiedy pojawia się impuls, cel to właśnie jest początek. Potem należy się zastanowić czy uda się samodzielnie tego dokonać czy będzie potrzebna pomoc. Przyczyn otyłości czy złego samopoczucia może być dużo: złe nawyki żywieniowe, choroby, zbędne kilogramy po ciąży i karmieniu. Na pierwszych spotkaniach z pacjentami stawiamy diagnozę i wyznaczamy sobie cele. Warto przed pierwszym spotkaniem zrobić podstawowe badania lekarskie. Tylko w ten sposób będziemy mieć pewność, że dieta będzie skuteczna i przede wszystkim bezpieczna. Kolejny etap to ułożenie zdrowego i zbilansowanego jadłospisu. Ważne, aby był zróżnicowany, dopasowany do pory roku i smaczny. Nikt nie wytrwa za długo na diecie która nie będzie smakować. 

Tak i właśnie na tym opieramy nasze programy żywieniowe. U nas nie tylko chudniesz, ale zjesz smacznie i do syta! Jeśli szukasz motywacji, o której również była mowa zapraszamy tutaj: https://przyjazny-dietetyk.pl/metamorfozy

Jaki jest Wasz przepis na sukces ?

J.M. Na pierwszym miejscu jest zdobyta wiedza i umiejętność jej przekazywania w prosty sposób. Na równi z wiedzą jest szacunek do drugiego człowieka i współpraca. Gdy pacjentem jest dziecko często siada mi na kolanach, gdy przychodzi starsza osoba zdarza mi się podwozić gotowy jadłospis prosto do domu. Taka zwykła ludzka uprzejmość.

M.O. Indywidualne podejście do pacjenta. My nie bazujemy na gotowcach i dietach dobrych na wszystko i dla wszystkich, cudownych składnikach.

Każdy z naszych dietetyków ma plan na to jak pomóc, każdej osobie, która się do niego zgłosi. Nowy pacjent to nowa historia, inne podejście i nowe cele. Nie spoczywamy na laurach. Każde wyróżnienie daje kopa do działania i motywuje jeszcze bardziej. 


Dziękujemy!


Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
Sukces programu Walcz z nami z kilogramami
Udane metamorfozy w Golubiu-Dobrzyniu
Wielki sukces naszych dietetyków!
Nasze dziewczyny zostały dietetyczkami roku !
Przyjazny Dietetyk 2017
Mamy sporo dobrych informacji dotyczących naszych planów na 2017. Są nowości, ciekawostki i niespodzianki. To będzie dobry rok!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje