Przyjazny Dietetyk 2017

Przyjazny Dietetyk 2017

Mamy sporo dobrych informacji dotyczących naszych planów na 2017. Są nowości, ciekawostki i niespodzianki. To będzie dobry rok!

Witajcie w nowym roku!

Wypoczęci i najedzeni, pełni wigoru po sylwestrowych szaleństwach ruszamy do boju! Mamy swoje noworoczne postanowienia podobnie jak Ty. Pora zamienić je na rzeczywistość, którą chcemy się podzielić z korzyścią dla? zdrowia oczywiście!

Co dobrego w 2017?  ? spytasz. Sporo, nawet więcej niż sporo. Przygotowaliśmy naprawdę dużo mocnych inicjatyw na nadchodzące miesiące. Aby nie być gołosłownym uchylimy rąbka tajemnicy już teraz.

Przyjazny Dietetyk 2017 to przede wszystkim:

Internetowy dietetyk

Prawdziwa bomba (bynajmniej nie kaloryczna)! Oprócz wizyty w jednym z naszych gabinetów zaproponujemy Tobie możliwość skorzystania z porad naszych dietetyków przez Internet. Usiądź zatem wygodnie, zaplanuj dogodny dla Siebie termin konsultacji i zadbaj o zdrowie i wygląd z dietetykiem online. 

Ruch to zdrowie

A jakby inaczej! Kalorie, których dostarczy nasza dieta warto częściowo spalić podczas ćwiczeń z trenerem osobistym. Alternatywa dla siłowni i samotnych chwil spędzonych podczas treningu. W tym roku będziesz mógł ćwiczyć pod nadzorem profesjonalnych trenerów Przyjaznego Dietetyka. Brzmi interesująco? 

Dobre nawyki

Szczególną uwagę położymy na treści związane z kształtowaniem i promocją dobrych nawyków. Nie mowa tu stricte tylko o diecie samej w sobie, ale przede wszystkim o elementach naszej codzienności, które nie zawsze idą w parze ze zdrowiem. Zastanów się nad tym czy robiąc zakupy bądź pijąc poranną kawę możesz zadbać o Siebie. Gwarantujemy, że tak, a jak dowiesz się będąc z nami.

Nowe podejście do planów żywieniowych

Wasze sugestie zmotywowały nas do stworzenia nowego wariantu tej usługi, która skierowana będzie do osób chcących zoptymalizować dobór posiłków w zestawieniu z aktywnością zawodową. Właściwa dieta może pomóc każdemu z nas w codziennych wyzwaniach w pracy. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Bez względu na to czy jesteś managerem, lekarzem, pracujesz z ludźmi, opiekujesz się zwierzętami czy budujesz domy pomożemy Ci poprawić samopoczucie podczas i po pracy.

Jeszcze więcej ciekawostek

Cały czas poszerzamy naszą wiedzę dzięki doświadczeniom płynącym z pracy z pacjentami, nauce czy współpracy z ośrodkami naukowymi zajmującymi się żywieniem. Położymy duży nacisk na to by jak najwięcej przydatnych ciekawostek związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem przekazać Tobie. 

Cykle tematyczne

Niektóre zagadnienia są zbyt obszerna by przedstawić je w ramach jednego artykułu bądź filmu. Mamy sporo fajnych pomysłów i informacji, którymi chcemy się podzielić. 

Podsuniemy odpowiedź na pytanie takie jak:

  • Co dzisiaj na obiad?
  • Czy dieta może być lepsza od kremu na zmarszczki?
  • Jak żywienie wpływa na rozwój naszych pociech?

I wiele innych.

Społeczności i przyjemności

Odkryj na nowo fanpage Przyjaznego Dietetyka, poznaj nasz kanał YouTube, dowiedz się kim są nasi partnerzy.  Nie zapominajmy o konkursach, promocjach, rabatach czy dietetyce ?od kuchni?. Chcemy tworzyć społeczność aktywnie dbającą o zdrowie w sposób interesujący i zachęcający do konstruktywnego działania. Liczymy na Twoją pomoc!

 

To oczywiście nie wszystkie nowości, które na Ciebie czekają.

Miłego dnia!

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
Sukces programu Walcz z nami z kilogramami
Udane metamorfozy w Golubiu-Dobrzyniu
Wielki sukces naszych dietetyków!
Nasze dziewczyny zostały dietetyczkami roku !
Przyjazny Dietetyk 2017
Mamy sporo dobrych informacji dotyczących naszych planów na 2017. Są nowości, ciekawostki i niespodzianki. To będzie dobry rok!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje