OD SMACZNYCH I ZDROWYCH PRZEPISÓW po wydarzenia, które wspieramy!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje

Aktualności - Co u nas słychać
dietetyk Włocławek program metamorfozy

Dietetyk Włocławek - Metamorfoza sylwetki

Nie wiesz jak schudnąć? Szukasz dietetyka we Włocławku? Program skierowany jest właśnie do Ciebie!

Dietetyk Włocławek - jak szybko schudnąć?


Jeśli nie raz zastanawiałeś się co zrobić, aby skutecznie schudnąć i utrzymać dobrą sylwetkę, to znaczy, że dobrze trafiłeś! Metamorfoza sylwetki to kompleksowy projekt skierowany do wszystkich, którzy pragną w krótkim czasie osiągnąć zauważalne rezultaty, ale ich głównym problemem jest rozpoczęcie pracy nad sobą.


Projekt rozpoczyna się 8 października i będzie trwał do 08.01.2018 (12 tygodni). Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną zredukować swoją masę ciała, polepszyć kondycję fizyczną i zmienić nawyki żywieniowe. Zależy nam jednak bardzo na tym, aby zgłosiły się osoby zdecydowane wziąć udział od początku do końca projektu.

Dieta i regularne ćwiczenia kluczem do sukcesu!

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu o stałych godzinach na sali fitness Activ.Centrum. Przed rozpoczęciem treningów planowane jest spotkanie wszystkich uczestników z dietetykiem w celu dokonania niezbędnych pomiarów oraz spotkania z trenerem w celu ustalenie szczegółów dotyczących postępowania i treningów. Opieka dietetyka obejmuje comiesięczne konsultacje wraz z pomiarami oraz indywidualnym programem żywieniowym.
Opiekę nad całym przedsięwzięciem sprawować będzie Przyjazny Dietetyk Włocławek z dietetykiem Michałem Rutkowskim oraz z trenerem Mateuszem Piotrowskim.
Całość projektu odbywać się będzie w Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Activ Centrum na ul. Barskiej 13a we Włocławku.Koszt udziału w projekcie 250zł/mc


Zapisy pod numerem  570 576 657 lub 570 106 000Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
POLECANE ARTYKUŁY
Uruchomienie projektu-Sklep smacznie i Zdrowo
Profesjonalne doradztwo- wykształcona, kompetentna obsługa