Dietetyk Włocławek - Metamorfoza sylwetki

dietetyk Włocławek program metamorfozy

Nie wiesz jak schudnąć? Szukasz dietetyka we Włocławku? Program skierowany jest właśnie do Ciebie!

Dietetyk Włocławek - jak szybko schudnąć?


Jeśli nie raz zastanawiałeś się co zrobić, aby skutecznie schudnąć i utrzymać dobrą sylwetkę, to znaczy, że dobrze trafiłeś! Metamorfoza sylwetki to kompleksowy projekt skierowany do wszystkich, którzy pragną w krótkim czasie osiągnąć zauważalne rezultaty, ale ich głównym problemem jest rozpoczęcie pracy nad sobą.


Projekt rozpoczyna się 8 października i będzie trwał do 08.01.2018 (12 tygodni). Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną zredukować swoją masę ciała, polepszyć kondycję fizyczną i zmienić nawyki żywieniowe. Zależy nam jednak bardzo na tym, aby zgłosiły się osoby zdecydowane wziąć udział od początku do końca projektu.

Dieta i regularne ćwiczenia kluczem do sukcesu!

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu o stałych godzinach na sali fitness Activ.Centrum. Przed rozpoczęciem treningów planowane jest spotkanie wszystkich uczestników z dietetykiem w celu dokonania niezbędnych pomiarów oraz spotkania z trenerem w celu ustalenie szczegółów dotyczących postępowania i treningów. Opieka dietetyka obejmuje comiesięczne konsultacje wraz z pomiarami oraz indywidualnym programem żywieniowym.
Opiekę nad całym przedsięwzięciem sprawować będzie Przyjazny Dietetyk Włocławek z dietetykiem Michałem Rutkowskim oraz z trenerem Mateuszem Piotrowskim.
Całość projektu odbywać się będzie w Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Activ Centrum na ul. Barskiej 13a we Włocławku.Koszt udziału w projekcie 250zł/mc


Zapisy pod numerem  570 576 657 lub 570 106 000Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
Sukces programu Walcz z nami z kilogramami
Udane metamorfozy w Golubiu-Dobrzyniu
Wielki sukces naszych dietetyków!
Nasze dziewczyny zostały dietetyczkami roku !
Przyjazny Dietetyk 2017
Mamy sporo dobrych informacji dotyczących naszych planów na 2017. Są nowości, ciekawostki i niespodzianki. To będzie dobry rok!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje