O naszej poradni dietetycznej | Przyjazny Dietetyk

Kim jesteśmy?


Jesteśmy ogólnopolską prężnie rozwijającą się siecią poradni dietetycznych. Na rynku związanym ze zdrowiem i urodą działamy od 2010 roku. Specjalizujemy się w walce z nadwagą i otyłością, w dietetoterapii oraz dietetyce sportowej. Naszym celem jest promocja zdrowego stylu życia oraz kreowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Doświadczenie i ciężka praca doprowadziła nas do miejsca, w którym teraz jesteśmy. Tysiące zadowolonych pacjentów, tony kilogramów zrzuconych pod naszym okiem, nieustanny rozwój i doskonalenie. Przyjazny dietetyk to nie tylko placówki i rozwijające się usługi. Przyjazny dietetyk to przede wszystkim ludzie, którzy tu pracują. Posiadamy kilkadziesiąt świetnie wykwalifikowanych dietetyków klinicznych, ogólnych i sportowych, specjalistów IT oraz całe zaplecze marketingowe. Dzięki czemu nasze usługi dopasowane są do różnych grup odbiorców.

Zadbaj o zdrowie już dziś.

Specjaliści Przyjaznego Dietetyka proponują zestaw usług, który pozwoli Ci zadbać o zdrowie Twoje i bliskich w każdej chwili, bez względu na to gdzie jesteś. Dzięki naszej platformie możesz skonsultować się z naszym dietetykiem badź umówić się na trening fitness online. Zapraszamy również do naszych przychodni na terenie całego kraju a na wizytę możesz umówić się przez formularz na stronie ulubionej placówki.