Życiowy sukces Pani Magdaleny

Pani Magda schudła

Praca, wytrwałość i wielka motywacja

Pani Magdalena kilkakrotnie przekładała podjęcie decyzji o zawalczenie o swój Wygląd i zdrowie. Ciągłe wymówki, odkładanie za tydzień, za miesiąc, a może od nowego roku?

W końcu przyszedł taki dzień, że Pani Magdalena podjęła decyzję o rozpoczęciu swojej ciężkiej pracy nad swoimi słabościami. Udała się do gabinetu Przyjaznego Dietetyka w Kętrzynie . Edyta przekazała Pani Magdzie ogromną dawkę wiedzy na temat zdrowego odżywiania i potrafiła w  odpowiedni sposób  zmotywować do zmiany sposobu życia.  Dzięki  wspólnej pracy i zaangażowania obydwu stron,  udało się osiągnąć Wielki Sukces  !!!Rozpoczęcie terapii : marzec 2017- 113 kg   marzec 2018- 75 kg   

Wynik: -38 kg

Życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów!

                                                                                    

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
To może Cię zainteresować!