OD SMACZNYCH I ZDROWYCH PRZEPISÓW po wydarzenia, które wspieramy!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje

Aktualności - Co u nas słychać
Dieta online skuteczne odchudzanie

Dieta online - Skuteczne odchudzanie

Dieta stworzona z myślą o zrzuceniu zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo i drakońskich diet

Jaki właściwie cel ma nasza dieta?

Właściwe odchudzanie w naszej opinii  to takie, które nie jest natychmiastowe i w konsekwencji nie prowadzi do efektu jo-jo. Nasz pacjent najada się przygotowywanymi daniami, przez co nie odczuwa głodu i nie podjada pomiędzy posiłkami. W efekcie czego kilogramy spadają, kształt sylwetki poprawia się, rośnie akceptacja i samopoczucie ulega zmianie na lepsze.

Przytoczone powyżej cechy diety odnoszą się oczywiście do naszego nowego programu żywieniowego online  skuteczne odchudzanieTakie podejście do pacjenta powstało, po to, aby wyjść do ludzi, którym nie udaje się dotrzeć do naszych stacjonarnych gabinetów dietetycznych. Zależy nam na szerzeniu i propagowaniu zdrowia nawet tam, gdzie nie udaje nam się dotrzeć razem z naszą wagą.

W jaki sposób dietetyk zbiera informacje na temat pacjenta?

Jeśli zdecydujesz się na wybór pakietu skuteczne odchudzanie, musisz wypełnić przygotowany przez nas kwestionariusz. Pozwala on na to,aby wszystkie informacje na Twój temat zostały zebrane w jednym miejscu. Zawarte są w nim pytania, dotyczą Twoich danych, tego, jak przebiegały dotychczasowe kuracje odchudzające. Dodatkowo jest również  miejsce na podanie swojego wymarzonego celu, do którego będziesz dążyć z pomocą swojego dietetyka. To dopiero pytania na początek. W dalszych częściach znajdują się takie, które dotyczą tego co lubisz jeść jak i całego stylu życia. Wszystkie te aspekty są niewiarygodnie ważne, aby przygotowany program żywieniowy był zindywidualizowany do potrzeb danej osoby.

Co dalej?

Po skrupulatnym wypełnieniu kwestionariusza  dostaniesz na swoją skrzynkę e-mail, informacje o przyjęciu zgłoszenia oraz w jakim czasie otrzymasz od nas przygotowany jadłospis.

Po kilku dniach powinien pojawić się już przygotowany program żywieniowy, w którym znajdziesz przede wszystkim: 

  • informacje na temat aktualnej masy ciała z wyznaczonym celem
  • analizę dotychczasowych nawyków żywieniowych
  • analizę 24 - godzinnego wywiadu żywieniowego 
  • propozycje posiłków
  • gotowy jadłospis żywieniowy
  • listę zakupów z podziałem na grupy produktów spożywczych

Oprócz pliku z jadłospisem pojawią się również wskazówki od naszego dietetyka. Najczęściej są to wstępne informacje dotyczące tego, jak korzystać z programu żywienia. Oprócz tego nasz specjalista wskaże Ci to, nad czym należy skupić się w pierwszej fazie odchudzania. Informacje te często wynikają z tego, co znajduje się w wypełnionym przez pacjenta kwestionariuszu.

Kontakt z dietetykiem

Nasza usługa online skuteczne odchudzanie nie ogranicza się jedynie do wysłania programu żywieniowego. Mamy nieustanny kontakt z pacjentem. Dbamy o to, aby kontrolować jego postępy, dawać wskazówki i naprowadzać na dobrą drogę w razie zwątpienia w czasie stosowania diety. 

Kontakt z dietetykiem, kompleksowość programu to cechy, które składają się na zindywidualizowaną ofertę skierowaną właśnie do Ciebie.

Wybierz świadome, urozmaicone i smaczne odżywianie się razem z nami.Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
POLECANE ARTYKUŁY
Dieta online - Skuteczne odchudzanie
Dieta stworzona z myślą o zrzuceniu zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo i drakońskich diet
Uruchomienie projektu-Sklep smacznie i Zdrowo
Profesjonalne doradztwo- wykształcona, kompetentna obsługa