Świadoma metamorfoza Pani Kasi

Metamorfoza Wąbrzeźno

Im mniej kilogramów, tym więcej uśmiechu!

Pani Kasia to uśmiechnięta mama dorosłej córki. W szczęśliwym życiu kobieta stawia sobie małe cele i sukcesywnie je realizuje. Jednym z nich było zadbanie o siebie i poczucie się lepiej w swojej skórze.

Ta motywacja skłoniła Panią Kasię do wzięcia udziału w projekcie „Walcz z nami z kilogramami”.

Systematyczna aktywność fizyczna oraz trzymanie się diety było powodem zmiany nie tylko w wyglądzie. Chociaż w tej kwestii Pani Kasia osiągnęła zachwycające minus 11 kg i proporcjonalną, piękną figurę. Oprócz fizycznej, nastąpiła także zmiana myślenia i poczucia własnej wartości. Ciężka praca oraz zasłużone efekty sprawiły, że nasza bohaterka poczuła się silna i niezależna.
Opinia dietetyka: Judyty Malagowskiej Pani Kasia to kobieta mocno stąpająca po ziemi i świadoma celów, które sobie wyznacza. Całe swoje życie poświęca rodzinie i obowiązkom. Zgłosiła się do nas, ponieważ w końcu postanowiła zrobić coś dla siebie. Ta świadoma decyzja musiała przynieść oczekiwane efekty.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje