Zaangażowanie, które przyniosło Pani Renacie -9 kg

Metamorfoza Pani Renaty

Nie wystarczy chcieć, trzeba wszystko wprowadzać w życie

Pani Renata była jedną z tych uczestników metamorfozy "Zrzucaj z nami kilogramy", która bardzo świadomie podeszła do projektu.

Wiele z nas chce schudnąć i być może wielokrotnie zabiera się za odchudzanie, jednak bez większych rezultatów. Odpowiednie przygotowanie i wsparcie na drodze realizacji planu jest tu kluczowe. Pani Renata miała konkretny cel, który realizowała z pomocą dietetyków i trenerów. Spersonalizowana dieta, regularna aktywność fizyczna i trzymanie się zasad zdrowego trybu życia wymagały poświęcenia i trudu. Pani Renata podjęła go z wielkim zaangażowaniem i silną wolą, co przyczyniło się do sukcesu - 9 kg w trzy trzy miesiące
Opinia dietetyka Wioletty Matczak:

Często zdarza się, że pacjent przychodzi do dietetyka, dostaje spersonalizowaną dietę i więcej go nie widzimy. To działanie typowe dla osób, które chcą, aby coś się zmieniło w ich życiu, ale nie mają siły i chęci by nad tym pracować. Projekt „Zrzucaj z nami kilogramy” jest idealną okazją, aby przełamać ten schemat. Pani Renata chciała schudnąć, ale podeszła do tego problemu w pełnej gotowości. Dzięki połączeniu diety, ćwiczeń i dużej dawki wsparcia psychicznego, łatwiej utrzymać motywację i w konsekwencji osiągnąć wymarzony sukces.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje