Zwycięska metamorfoza programu Zrzucaj z nami kilogramy

Metamorfoza Mariusza z  Golubia-Dobrzynia

Pan Mariusz i jego spektakularna metamorfoza

Pierwsza edycja projektu „Zrzucaj z nami kilogramy” w Golubiu- Dobrzyniu zakończyła się sukcesem dla wszystkich uczestników.

Wygrany jest jednak zawsze tylko jeden i tym razem okazał się nim być Pan Mariusz Rafiński – wspaniały mąż i wielki fan motoryzacji.

Uczestnik w ciągu zaledwie trzech miesięcy zrzucił aż 16 kg. Jednocześnie podstawowe pomiary obwodów względem początkowych zmniejszyły się łącznie aż o 30 cm!

Kto by tak nie chciał! Pan Mariusz podszedł do projektu zadaniowo. Przyszedł schudnąć i postanowił zrobić to w wielkim stylu. Na pochwałę zasługuje nie tylko wynik, ale i sposób, w jaki do niego doszedł. Uśmiech na twarzy, głębokie zaangażowanie podczas treningów i pozytywne nastawienie ułatwiło osiągnięcie sukcesu.
Opinia dietetyka: Wiolety Matczak

Jestem zachwycona efektami osiągniętymi przez pana Mariusza. Przykład jego metamorfozy jasno pokazuje, że można schudnąć w przyjemny sposób. Uwzględniając upodobania kulinarne uczestnika, zaproponowałam mu zbilansowaną dietę, której stosowanie będzie przyjemnością, a nie wyrzeczeniem. Dzienna ilość kalorii sprawiła, że pan Mariusz nie czuł głodu, a różnorodność posiłków wyeliminowała problem monotonii w kuchni. Sama dieta nie przyniosłaby jednak aż takich efektów, gdyby nie potężna dawka ruchu, którą uczestnicy projektu wykonywali każdego tygodnia.

Upór i pozytywne nastawienie, z jakimi stawiał się na treningach Pan Mariusz, pomogły mu zrzucić aż 16 kg!

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje